Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 16°C 15°C 2°C Słonecznie
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: miejscami przelotnie popada, do 24 stopni

  28-04-2020 06:20 Biomet będzie niekorzystny lub neutralny
  Pogoda na środę 27.05 tvnmeteo.pl

  Zapowiada się ciepły i na ogół pogodny wtorek. Miejscami pojawi się przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 24 stopnie Celsjusza.

  Wtorek upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu na północy kraju i w Wielkopolsce. Spadnie tam do trzech litrów wody na metr kwadratowy. W pozostałych regionach synoptycy prognozują pogodną aurę. Na termometrach zobaczymy od 19 stopni Celsjusza na Pomorzu do 24 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z południowego zachodu.

  Warunki biometeo

  Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na północy kraju, wyniesie około 60 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku południowym. W całej Polsce odczujemy ciepło. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne w północnych regionach kraju, w pozostałych będą neutralne.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie, termometry pokażą maksymalnie 23 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, po południu na barometrach zobaczymy 992 hPa.

  Pogoda Poznań

  Przelotny deszcz, temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 22 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, po południu na barometrach zobaczymy 993 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Przelotny deszcz, termometry pokażą maksymalnie 19 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie spada, po południu na barometrach zobaczymy 1003 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie, temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 23 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 991 hPa.

  Pogoda Kraków

  Słonecznie, termometry pokażą maksymalnie 24 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 980 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...