Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 0°C 6°C 1°C Pochmurno
zwiń
Informacje
 • Zima nie odpuszcza. Śnieg, deszcz i porywisty wiatr

  09-01-2019 13:14 Prognoza pogody na pięć dni
  Prognoza pogody w kolejnych dniach TVN24

  Synoptycy prognozują na najbliższe dni opady śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu. Temperatura nie przekroczy sześciu stopni Celsjusza.

  Polska w środę znajduje się pod wpływem niżu Benjamin znad Wielkopolski. Napływa chłodne i wilgotne powietrze polarne morskie z północnego zachodu.

  W czwartek na północy będzie dość pogodnie. W pozostałych regionach kraju spodziewamy się opadów śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od -9 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 3 stopni na Pomorzu Zachodnim. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego wschodu.

  Dopada śniegu

  Piątek okaże się pogodny na Podkarpaciu. Poza tym synoptycy prognozują opady śniegu, a na Pomorzu deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie od -6 stopni Celsjusza na Rzeszowszczyźnie do 4 stopni na Pomorzu Zachodnim. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Mieszkańcy Suwalszczyzny przywitają weekend pogodną aurą. W pozostałych regionach Polski pojawią się opady śniegu, a na zachodzie deszczu i deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 5 stopni na Pomorzu. Z zachodu powieje umiarkowany wiatr, który w porywach osiągnie prędkość do 50 kilometrów na godzinę.

  Miejscami będzie wietrznie

  W niedzielę na wschodzie prognozowane są opady śniegu, a w pozostałych regionach deszczu i deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą w najcieplejszym momencie dnia od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 6 stopni na Pomorzu. Umiarkowany i dość silny wiatr będzie wiał z zachodu, w porywach do 60 kilometrów na godzinę.

  Nowy tydzień okaże się śnieżny na wschodzie Polski. Na pozostałym obszarze kraju spodziewamy się deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od zera stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 4 stopni na Pomorzu. Dość silny i silny wiatr powieje z północnego zachodu, a w porywach rozpędzi się do 80 kilometrów na godzinę.

 • Widzę, że nadal w TVN panuje przekonanie że Warszawa to cała Polska
  mówiąc o pogodzie słysze tylko południe Polski (ok bo to góry, zimą wiadomo) no a potem to już tylko Warszawa i Warszawa. Zima na całego słyszę no chyba właśnie w Warszawie bo na zachodzie to raczej jesień a nie zima. No ale w Warszawie zima to najważniejsze.
  ~xyz /2019-01-09 16:46
 • odwilż
  Żal czytać takie tytuły, za oknem się wszystko topi odwilż w pełni na weekend jeszcze cieplej gdzie ta zima ??
  ~Pan /2019-01-09 16:35

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...