TVN24 | WOŚP 2021

Wasze zdjęcia i relacje na wielkiej mapie orkiestrowych serc. #WOSPwTVN24

TVN24 | WOŚP 2021

Aktualizacja:
Autor:
ja
Źródło:
tvn24.pl
#WOSPwTVN24. Pokaż, jak grasz z Orkiestrą
wideo 2/11
#WOSPwTVN24. Pokaż, jak grasz z Orkiestrą

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów gra na całym świecie! Pokaż nam, jak wspierasz WOŚP. Nagrywaj filmy, rób zdjęcia, twórz relacje w mediach społecznościowych, oznaczając swoje posty publiczne hasztagiem #WOSPwTVN24 oraz nazwą miejscowości, w której grasz (na przykład #Wrocław czy #Londyn). Zdjęcia i nagrania pokażemy na antenie TVN24 i w portalu tvn24.pl.

>>> WASZE ZDJĘCIA I FILMY NA WIELKIEJ MAPIE ORKIESTROWYCH SERC

To już dziś - 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od rana aż do północy na antenie TVN24 wyjątkowy program specjalny. Dodatkowo koncert ze studia WOŚP można oglądać przez cały dzień na żywo w tvn24.pl. Transmisja wystartuje w dniu Finału o godzinie 8.35 i potrwa do północy.

CZEKAMY NA WASZE MATERIAŁY NA KONTAKT 24 >>>

Graj z nami i oznaczaj #WOSPwTVN24

Tegoroczny Finał jest inny niż dotychczasowe ze względu na pandemię i związane z nią obostrzenia. Głównym punktem jest postawione w Warszawie "centrum świata", czyli ogromny namiot. - Będziemy się łączyli ze wszystkimi sztabami on-line - zapowiadał w TVN24 Jerzy Owsiak.

W TVN24 przez cały dzień można oglądać wyjątkowe wydanie specjalne. Pokażemy najciekawsze aukcje, porozmawiamy z wolontariuszami, medykami i osobami znanymi i lubianymi, które wspierają WOŚP. Połączymy się także z małymi i dużymi sztabami w kraju i w najdalszych zakątkach świata, od Australii po San Francisco. A punktualnie o 20 pokażemy na żywo "Światełko do nieba".

Nasi widzowie także grają z Orkiestrą. Tak jak w ubiegłych latach, czekamy na wasze zdjęcia, filmy i relacje, które pokażemy w portalu tvn24.pl oraz na antenie TVN24 w dniu Finału. Stwórzmy razem wielką mapę orkiestrowych serc!

Wystarczy zamieścić publiczny post w mediach społecznościowych - na Facebooku, Twitterze lub Instagramie - wraz z hasztagiem #WOSPwTVN24 oraz hasztagiem z nazwą swojej miejscowości (na przykład #Warszawa lub #Londyn). Materiały można także wysyłać na Kontakt 24. Zdjęcie, film lub relacja mogą znaleźć się na wielkiej mapie orkiestrowych serc. Twórzcie ją razem z nami!

Stwórz z nami mapę orkiestrowych serc

Miliard złotych przekroczony

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna. W poprzednich 28 edycjach fundacja zebrała i przeznaczyła na wsparcie polskiego systemu ochrony zdrowia łącznie ponad miliard złotych.

Według pierwotnego planu miał rozpocząć się 10 stycznia, jednak ze względu na obostrzenia i restrykcje związane z pandemią został przełożony. W tym roku WOŚP pod hasłem "Finał z głową" zbiera środki na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP, podczas którego zbierane są fundusze dla laryngologii.

Za zebrane w tym roku środki Fundacja WOŚP zamierza zakupić specjalistyczny sprzęt, m.in. wyposażenie laryngologicznych sal operacyjnych.

Autor:ja

Źródło: tvn24.pl