Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Zderzenie dwojga rowerzystów. Mężczyzna pod wpływem alkoholu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plZderzenie rowerzystów na rondzie Starzyńskiego

Dwie osoby zderzyły się na ścieżce rowerowej przy rondzie Starzyńskiego. Jak podaje policja, mężczyzna jechał pod wpływem alkoholu.

- Zgłoszenie o tym zdarzeniu otrzymaliśmy kilka minut po godzinie 18. Doszło do zderzenia dwojga rowerzystów. Jeden był nietrzeźwy. Miał niespełna dwa promile w wydychanym powietrzu. Na miejsce przyjechało pogotowie - poinformował Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu zderzenia był reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Rowerzyści zderzyli się na ścieżce rowerowej w kierunku ronda Żaba. Poszkodowana została rowerzystka, którą pogotowie zabrało do szpitala. Na miejscu wciąż są policjanci - przekazał po godzinie 19 nasz reporter.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl