Przygotuj się na:

KORONAWIRUS: ZMIANY W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Miejska komunikacja kursuje według sobotnich rozkładów z dodatkowymi pojazdami w godzinach szczytu. Jak podał Zarząd Transportu Miejskiego, zmiany nie dotyczą pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej.

  Stłuczka trzech aut na S8. "Kwalifikują się na lawetę". Korek ciągnie się kilka kilometrów

  TVN Warszawa | Ulice

  Autor:
  mp/b
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Kolizja trzech samochodów na S8Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
  wideo 2/2
  Zderzenie na trasie S8

  Mercedes, bmw i land rover zderzyły się na trasie S8. Po kolizji zablokowany jest jeden pas ruchu. Korek zaczyna się jeszcze przed mostem Grota-Roweckiego.

  Do kolizji doszło około godziny 20 na wysokości węzła Marymoncka na jezdni w kierunku Łodzi.

  - Zderzyły się trzy pojazdy: bmw, mercedes i land rover. Policjanci na miejscu ustalają przyczyny zderzenia. Nikt jednak nie został ranny, a kierowcy byli trzeźwi - mówi Jarosław Florczak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

  Jak opisuje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, samochody najechały na siebie. - Na przodzie jest osobowe bmw, na środku stoi mercedes i na końcu land rover. Wszystkie są mocno rozbite i kwalifikują się na lawetę, bo same nie odjadą - zauważa Zieliński.

  I zaznacza, że choć służby uprzątają już miejsce kolizji, na trasie zdążył utworzyć się kilkukilometrowy korek. - Prawy pas jest zablokowany. Kierowcy stanęli w dużym korku, który zaczyna się jeszcze przed mostem Grota - ostrzega Zieliński.

  Na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej i policja.

  mp/b

  Źródło: tvnwarszawa.pl