Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

TVN Warszawa | Ulice

Wypadek na Krakowskim Przedmieściu. "Kierowca taksówki potrącił rowerzystkę"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plWypadek na Krakowskim Przedmieściu

Po południu doszło do wypadku na Krakowskim Przedmieściu. Jak informował nasz reporter, kierowca taksówki potrącił rowerzystkę. Kobieta została zabrana do szpitala. Autobusy miejskie przez ponad dwie godziny jeździły objazdami.

Reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz doprecyzował, że do zderzenia doszło na wysokości ulicy Krakowskie Przedmieście 24 w pobliżu bazyliki Świętego Krzyża. - Kierowca taksówki potrącił rowerzystkę. Z moich informacji wynika, że została ona zabrana do szpitala w poważnym stanie. Ruch na Krakowskim Przedmieściu został zablokowany, autobusy miejskie kierowane są na objazdy - relacjonował Węgrzynowicz.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Jak dodał, przed godziną 20 na miejscu byli tylko policjanci z oddziałów prewencji: - Czekają na przyjazd funkcjonariuszy z sekcji wypadkowej, którzy zapewne pracują teraz przy dwóch śmiertelnych wypadkach w innej części miasta.

Chodziło o wypadek na Okuniewskiej i śmiertelne potrącenie pieszego przez pociąg w Falenicy.

Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji przekazała, że do zderzenia na Krakowskim Przedmieściu doszło około godziny 17.30: - Rowerzysta zderzył się z citroenem, został zabrany do szpitala. Kierowca citroena był trzeźwy.

W związku z tym zdarzeniem przez ponad dwie godziny występowały utrudnienia w kursowaniu autobusów miejskich linii 102,106,111,116,128,175,178,180,222,503,518. Zakończyły się one około 20.

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl