Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Autobus miejski zderzył się z samochodem dostawczym

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plAutobus miejski zderzył się z samochodem dostawczym

Na Arkuszowej na Radiowie doszło do zderzenia autobusu miejskiego z samochodem dostawczym. - Autobus ma przetarty lewy bok, zbitą boczną szybę po stronie kierowcy i urwane lusterko - opisywał nasz reporter.

Do zderzenia doszło na wysokości Arkuszowej 44. - Autobus miejski linii 712 zderzył się z samochodem dostawczym iveco. Autobus ma przetarty lewy bok, zbitą boczną szybę po stronie kierowcy i przednią część szyby, a także urwane lusterko. Ogólnie ma zniszczenia po lewej stronie. Podobnie jak bus, który ma z kolei urwane przednie koło, zderzak i błotnik - opisywał reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Dodał, że autobus stoi na chodniku, a bus na środku drogi. - Nie powoduje to jednak dużych utrudnień. Ruch odbywa się skrajem jezdni, raz po jednej stronie, a raz po drugiej - mówił Szmelter.

Policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu około godziny 17.45. - Kierowcy są trzeźwi. Na miejsce jedzie karetka do jednego z kierowców - powiedział nam Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji. Później dodał, że ostatecznie kierowca nie został zabrany do szpitala.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl