Kierowca autobusu potrącił rowerzystę na Woli

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Rowerzysta został potrącony przez autobus miejski
Rowerzysta został potrącony przez autobus miejski
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl Rowerzysta został potrącony przez autobus miejski

Potrącenie rowerzysty na skrzyżowaniu Górczewskiej i Ciołka. Poszkodowany trafił do szpitala. Były utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej.

Jak przekazała nam Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło o godzinie 7:11. - Doszło do potrącenia rowerzysty przez autobus linii numer 201. Kierowca autobusu, jak i rowerzysta, byli trzeźwi. Kierujący rowerem został przewieziony do szpitala - poinformowała policjantka.

Na miejscu był Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl. - Potrącony mężczyzna był nieprzytomny. Został zabrany do szpitala w ciężkim stanie - dowiedział się nasz reporter. I dodał: - Autobus skręcał z Górczewskiej w Ciołka. To skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną oraz przejściem dla pieszych z przejazdem rowerowym.

Warszawski Transport Publiczny poinformował, że występowały utrudnienia w kursowaniu linii: 184197201.

"Autobusy tylko w kierunku krańców Metro MłocinyGwiaździstaNowe Bemowo skierowano na objazd.

l. 184, 201 > Metro Młociny / Nowe Bemowo: … – Górczewska – Księcia Janusza – Obozowa / Dywizjonu 303 – i dalej do własnych tras.

l. 197 > Gwiaździsta: … – Jana Olbrachta – Księcia Janusza – Obozowa / Dywizjonu 303 – i dalej do własnej trasy" - przekazywano.

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości