Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ochocie i Ursynowie

Na Ochocie startują prace poprzedzające przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania Grójeckiej z Harfową i Racławicką Z kolei w weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Zderzenie czterech aut na krajowej "7". Kierowcy utknęli w korku

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja w Sękocinie Starym

Poranne utrudnienia na krajowej "7" w Sękocinie Starym. Kierowcy jadący w kierunku Warszawy utknęli w korku z powodu kolizji.

Do zderzenia doszło około godziny 6.30. - Uczestniczyły w nim cztery pojazdy: dwa fordy, saab i seat - informowała Anna Kędzierzawska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Jak sprecyzowała, do kolizji doszło na 387. kilometrze drogi krajowej numer 7. - Zablokowany jest lewy pas jezdni w kierunku Warszawy - dodała.

Policja podała, że nikt nie został poszkodowany.

Kierowcy musieli o poranku uzbroić się w cierpliwość. W godzinach szczytu korek miał około dziewięciu kilometrów. Zwolnić trzeba było już w okolicy Woli Mrokowskiej.

Zderzenie na drodze krajowej numer 7
google maps

Informowaliśmy także o dwóch zderzeniach na Wisłostradzie. Gdy policjanci rozliczali kolizję, w ich radiowóz wjechał samochód osobowy:

Dwa zderzenia na Wisłostradzie

Dwa zderzenia na Wisłostradzie
wideo 2/4

Źródło: tvnwarszawa.pl

kk/ran