Przygotuj się na:

MIESIĄC BEZ TRAMWAJÓW NA OCHOCIE i OKĘCIU

Ruszają wakacyjne prace torowe. Od poniedziałku 29 czerwca do 24 lipca tramwaje nie będą kursowały ulicą Grójecką i aleją Krakowską.

  Dwie kolizje, korek na S8. "Samochody stały od Bemowa po Bródno"

  TVN Warszawa | Ulice

  Autor:
  katke
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plKorek na S8

  Korek na S8 sięgał od Bemowa po Bródno. To - jak wskazywał reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak - skutek dwóch popołudniowych kolizji.

  Jak przekazał nasz reporter, korek na trasie S8 zaczynał się już na Bemowie. - To efekt kolizji na wysokości ulicy Słowackiego. Zderzył się tam samochód osobowy z ciężarówką. Zablokowany był środkowy pas trasy S8 - mówił Marcinczak. I jak przekazywał, korek ciągnął się po osiedle Bródno na Targówku, gdzie z kolei - jak potwierdzała nam policja - doszło do drugiej kolizji. - Auta zderzyły się na wysokości ulicy ojca Aniceta - precyzował reporter.

  - Przed godziną 13 na wysokości ulicy Słowackiego zderzyły się ford i volkswagen. Później, na Targówku przed godziną 15 doszło do kolizji z udziałem jaguara i busa. W obu zdarzeniach nikt nie ucierpiał - przekazał nam z kolei Tomasz Oleszczuk z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. I jak wskazał, obie kolizje mogły skumulować utrudnienia na trasie S8.

  Autor:katke

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl