Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Po kolizji oddalił się z miejsca zdarzenia. "Miał prawie dwa promile alkoholu"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plNa ulicy Warszawskiej doszło do kolizji trzech samochodów

Na styku Wilanowa i Konstancina-Jeziorny doszło do kolizji trzech aut. - Jeden z kierowców oddalił się z miejsca zdarzenia, jednak wytropił go policyjny pies. Zatrzymany wydmuchał prawie dwa promile alkoholu – poinformowała policja.

Do zdarzenia doszło na wysokości ulicy Warszawskiej 171 w Konstancinie-Jeziornie. Dowiedział się o nim reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Samochód terenowy zderzył się z dostawczym, w wyniku czego wpadł do rowu. Kierowca próbował uciekać na piechotę, jednak został ujęty przez policję. Był pijany – dowiedział się Zieliński.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Więcej szczegółów podała policja. - Doszło do kolizji opla, hyundaia i renaulta. Kierowca opla oddalił się z miejsca zdarzenia przed przybyciem policji, jednak pies podjął trop i udało się odnaleźć mężczyznę. Okazało się, że miał prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu – przekazała Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. Jak zaznaczyła, w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany.

Na miejscu wciąż trwają czynności policji, co może powodować utrudnienia w ruchu.

W piątek informowaliśmy również o kierowcy bmw, który wypadł z drogi i potrącił dwie osoby na chodniku:

Kierowca bmw wypadł z jezdni i wjechał na chodnikTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl