TVN Warszawa | Ulice

Śmiertelny wypadek motocyklisty pod Czosnowem. Policja apeluje o sprawdzenie nagrań z trasy

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Śmiertelny wypadek DW 899
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plŚmiertelny wypadek DW 899

Motocyklista zginął w wypadku na drodze wojewódzkiej numer 899 w miejscowości Cybulice Małe w powiecie nowodworskim. Na miejsce przyjechały służby, droga jest zablokowana.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Do wypadku doszło około godziny 17. - Motocyklista, który poruszał się pojazdem marki Romet, jest reanimowany przez załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Z powodu działań służb droga została zablokowana w obu kierunkach. Policjanci organizują objazdy dla kierowców - poinformował chwilę po godzinie 18 Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

Kilkanaście minut później lekarz stwierdził zgon mężczyzny. - 51-latek nie żyje - przekazał Retmaniak.

Apel do kierowców

Na miejscu trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku. O sytuacji został powiadomiony prokurator. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zdarzeniu mógł brać udział inny pojazd. Nie wykluczamy takiej możliwości - zaznaczył policjant. Dodał jednak, że jest to wstępna hipoteza, która będzie musiała zostać potwierdzona w trakcie postępowania.

- Apelujemy do kierowców, którzy około godziny 17 jechali drogą wojewódzką numer 899 bądź innymi trasami na terenie gminy Czosnów o przejrzenie nagrań z samochodowych wideorejestratorów. Prosimy o sprawdzenie, czy nie została na nich zarejestrowana srebrna skoda w wersji combi. Jeżeli ktoś ujawni takie auto na jakimkolwiek nagraniu, powinien zwrócić się z nim do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim - wyjaśnia Retmaniak.

Śmiertelny wypadek na DW 899Google Maps

Autor:kk/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości