Ulice

Zalane pasy S8, grad na Ursynowie

Ulice

[object Object]
Grad na UrsynowieRch / Kontakt 24
wideo 2/3

Pasy lokalne trasy S8 znalazły się pod wodą. Z kolei na Ursynowie padał grad. To skutek ulewy, która przeszła w piątek nad stolicą.

O utrudnieniach na trasie S8 poinformował reporter tvnwarszawa.pl.

- Dotyczyły Trasy Toruńskiej, wyłącznie pasów lokalnych, a nie tranzytowych. Kierowcy mieli problemy z przejazdem, starali się korzystać z najmniej zalanych pasów, tworzyły się korki - informował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Problemy występowały w obie strony, jednak większe w kierunku Warszawy - dodał.

Pasami lokalnymi poruszają się m.in. ci kierowcy, którzy później skręcają w Modlińską, Marywilską czy Jagiellońską. - Oni musieli liczyć się z największymi utrudnieniami - przestrzegał nasz reporter.

Na miejscu pracowała straż pożarna, która wypompowuje wodę. Około godziny 18 nie było już utrudnień.

Burze i grad

Jak informuje i jednocześnie ostrzega portal tvnmeteo.pl, z zachodu nad Polskę przywędrował front niosący burze i deszcz. Grzmiało w wielu regionach, w tym w Warszawie. Po godzinie 17 burza przeszła m.in. nad Ursynowem, gdzie - jak wynika z nagrania, które otrzymaliśmy na Kontakt 24 - silnie padał również grad.

Na Kontakt 24 dostaliśmy też film z zalanej ulicy w Łomiankach. Jak napisał autor, miało to miejsce na ulicy Fabrycznej.

[object Object]
Zalana ulica w ŁomiankachAmbrozio / Kontakt 24
wideo 2/2

kw/ran

Pozostałe wiadomości