Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

Zabójstwo 19-latka w Płońsku. Trzy osoby usłyszały zarzuty

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.plZabójstwo 19-latka w Płońsku

Prokuratura przedstawiła trzem osobom zarzuty w sprawie zabójstwa 19-latka w Płońsku. Sąd przychylił się do wniosku śledczych o tymczasowy areszt dla wszystkich podejrzanych.

Jak informowaliśmy na tvnwarszawa.pl, w czwartek w nocy policja otrzymała zgłoszenie o rannym 19-latku, leżącym przy jednym z bloków na ulicy Młodzieżowej. Mężczyzna zmarł mimo reanimacji. Policja zatrzymała kilka osób. - Trzy osoby usłyszały zarzuty w tej sprawie, w tym dwie pobicia ze skutkiem śmiertelnym oraz jedna zarzut zabójstwa z użyciem niebezpiecznego narzędzia - informuje prokurator Ewa Ambroziak z Prokuratury Rejonowej w Płońsku.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Podejrzani trafią do aresztu

Jak dodaje, śledczy przesłuchali świadków tego zdarzenia. Prokuratura zleciła także sekcję zwłok 19-latka. - Wobec podejrzanych sąd zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy - mówi prokurator Ambroziak. Nie zdradza jednak tego, w jakim wieku są podejrzani oraz czy coś łączyło ich z zabitym mężczyzną.

Jak ustalił nieoficjalnie reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, 19-latek miał być wielokrotnie raniony nożem, a zatrzymane osoby były pod wpływem alkoholu. Takie informacje przekazał też lokalny portal plonskwsieci.pl

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl