TVN Warszawa | Okolice

Wszedł na słup energetyczny. Skończyło się tragicznie

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
katke,
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plDo tragedii doszło w miejscowości Opacz-Kolonia

Do tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Opacz-Kolonia w powiecie pruszkowskim. Prąd poraził mężczyznę, który wszedł na słup energetyczny. Mimo akcji ratunkowej służb, mężczyzna nie przeżył.

- Do zdarzenia doszło przy ulicy Łąkowej w pobliżu torów i trasy S8. Mężczyzna wszedł na słup energetyczny i został porażony prądem. Mimo akcji ratunkowej, nie przeżył - dowiedział się nasz reporter Artur Węgrzynowicz. Dodał, że na miejscu pracowali policjanci, strażacy i pogotowie energetyczne. Funkcjonariusze przeprowadzili czynności pod nadzorem prokuratury.

Policja podaje, że zgłoszenie o wypadku dotarło do służb około godziny 19.20. Miał zawiadomić je świadek zdarzenia. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna w wieku około 30 lat wspiął się na słup energetyczny i spadł na ziemię. Prawdopodobnie został porażony prądem. Prokurator zlecił sekcję zwłok, by ustalić przyczynę śmierci. Okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane w toku śledztwa - informuje Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Jak dodaje, dotychczas nie ustalono tożsamości zmarłego. Nie wiadomo też, dlaczego znalazł się na słupie.

Autor:katke, kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl