Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Wybita szyba, zniszczona strefa gastronomiczna. Kierowca wjechał do budynku stacji paliw

Najnowsze

Autor:
kz//now
Źródło:
tvnwarszawa.pl, Kontakt 24
Kontakt 24, Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plDo zdarzenia doszło w Zielonce

Kierowca wjechał autem do budynku stacji paliw w Zielonce pod Warszawą. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24. 

Do zdarzenia doszło około godziny 21 w Zielonce, w alei Józefa Piłsudskiego. Na Kontakt 24 otrzymaliśmy zdjęcia, na których widać auto, które wjechało do środka budynku stacji paliw, wybijając w nim szyby, niszcząc strefę gastronomiczną.

Kierowca wjechał do budynku stacji Kontakt 24

"Uderzył w tak zwaną strefę gastronomiczną"

Jak ustalił Tomasz Zieliński reporter tvnwarszawa.pl, kierowca BMW z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad autem i w rezultacie wjechał w budynek. - Uderzył w tak zwaną strefę gastronomiczną, gdzie klienci mogą usiąść, wypić kawę czy coś zjeść. W momencie zdarzenia nikogo tam nie było - powiedział Zieliński.

Dodał, że nie ucierpiał również nikt z pracowników ani kierowca BMW. - Na miejscu pracuje policja, sprawa prawdopodobnie zostanie rozliczona jaka kolizja - relacjonował Zieliński.

Autor:kz//now

Źródło: tvnwarszawa.pl, Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24