Przygotuj się na:

UROCZYSTOŚCI, PRZEMARSZE - ZMIANY W KOMUNIKACJI

Ze względu na planowane w piątek zgromadzenia publiczne, a także uroczystości związane z 82. rocznicą agresji sowieckiej na Polskę mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Niektóre linie autobusowe zostaną skierowane na objazdy. Jak informuje ZTM, utrudnienia wystąpią również w niedzielę.

Najnowsze

Zginęła w wypadku, osierociła czworo dzieci. Areszt dla jej znajomego, który prowadził pod wpływem alkoholu

Najnowsze

Autor:
dg
Źródło:
PAP
ShutterstockPodejrzany o spowodowanie wypadku 41-latek trafił do aresztu (zdjęcie ilustracyjne)

W ubiegły wtorek w miejscowości Wola Solecka Pierwsza w powiecie lipskim doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, w którym zginęła 36-letnia kobieta. Jak podała policja, wypadek spowodował 41-letni znajomy ofiary, który prowadził pod wpływem alkoholu. Mężczyzna trafił do aresztu.

O tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące zdecydował w piątek Sąd Rejonowy w Lipsku.

Jak poinformował Norbert Cibor z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu, do wypadku doszło we wtorek na drodze powiatowej w miejscowości Wola Solecka Pierwsza w powiecie lipskim. 41-letni kierowca forda, podróżujący wraz ze swoją znajomą, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się czołowo z osobową hondą. Kierujący fordem był nietrzeźwy; miał 1,7 prom. alkoholu w organizmie.

W wyniku wypadku 36-letnia pasażerka forda zginęła, a obaj kierowcy zostali przewiezieni z obrażeniami ciała do szpitala.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Kobieta osierociła czworo dzieci

Tragicznie zmarła kobieta samotnie wychowywała czwórkę dzieci w wieku 8-16 lat. W chwili zdarzenia troje najmłodszych dzieci przebywało w szkole, a najstarsze w internacie.

- Z uwagi na to, że babcia dzieci mieszka ponad 250 kilometrów od nich, do czasu jej przyjazdu o opiekę nad dziećmi zadbali policjanci, a następnie pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chotczy – przekazał Cibor.

Funkcjonariusze postarali się także o pomoc psychologiczną dla osieroconych dzieci, organizując wsparcie z miejscowej poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o tragicznym wypadku, w którym zginął pięcioletni chłopiec:

Tragiczny wypadek w miejscowości Zagórze k. PrzysuchyTVN24

Autor:dg

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock