Zderzenie auta z tramwajem w Śródmieściu

Autor:
dg
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na placu Konstytucji
Zderzenie na placu Konstytucji
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plZderzenie na placu Konstytucji

Na placu Konstytucji zderzyły się auto osobowe i tramwaj. Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl, kierowca najpierw oddalił się z miejsca zdarzenia, a potem tam wrócił. Były utrudnienia w ruchu.

- Do zdarzenia doszło przy skrzyżowaniu placu Konstytucji z Marszałkowską od strony Waryńskiego. Tramwaj uderzył w bok seata. Nie ma osób poszkodowanych. Na miejscu nie ma również kierowcy samochodu, który brał udział w kolizji - przekazał Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

Na placu są strażacy, policja oraz nadzór ruchu Tramwajów Warszawskich. Na czas ich pracy zablokowany został ruch tramwajowy w obu kierunkach. - Policjanci po wykonaniu zdjęć poprosili strażaków o zepchnięcie auta z torowiska. Przed chwilą tramwaje ruszyły - przekazał kilka minut przed godziną 19 nasz reporter.

Po godzinie 19 Węgrzynowicz poinformował, że kierowca wrócił na miejsce zdarzenia. Jak powiedziała Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji, zarówno kierująca tramwajem, jak i kierowca seata byli trzeźwi. - Nie było osób poszkodowanych. Policjanci rozliczają zdarzenie jako kolizję - podała policjantka.

Autor:dg

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości