Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  "Jak opętany walił w szybę drzwi hostelu". Pijany 47-latek zatrzymany

  TVN Warszawa | Najnowsze

  Autor:
  ran
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Dewastacja w Śródmieściu

  47-letni mężczyzna rozbił szybę w śródmiejskim hostelu – podała straż miejska. Mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

  "Jak opętany walił w szybę drzwi hostelu w Śródmieściu. Robił to tak skutecznie, że ją rozbił" – opisuje sytuacje z piątkowego poranka straż miejska.

  Próbował się oddalić

  Sygnał o dewastacji przyszedł od jednego z ochroniarzy. Gdy funkcjonariusze przyjechali pod jeden ze śródmiejskich hosteli, sprawca siedział na przystanku autobusowym.

  Funkcjonariusze relacjonują, że na ich widok próbował się "oddalić, jednak został ujęty". Służby podają, że mężczyzna jest obywatelem jednego z krajów skandynawskich, ale obecnie mieszka w Polsce.

  Na miejsce wezwano patrol policji. Mężczyzna został przewieziony do pobliskiej komendy. Zbadano jego trzeźwość – okazało się, że ma 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

  Pisaliśmy też o rozbiciu grupy "Trapeza":

  22 osoby z grupy "Trapeza" podejrzane o handel narkotykami

  Grupa "Trapeza" została rozbitaCBŚP
  wideo 2/2

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  ran