Przygotuj się na:

FERIE W KOMUNIKACJI

W czasie ferii zimowych autobusy i tramwaje będą jeździć według zmienionych rozkładów jazdy.

Słoiki z narkotykami w zakładzie fryzjerskim. "Był też ukryty pokój"

TVN Warszawa

kspMarihuana w salonie fryzjerskim

Policjanci ze Śródmieścia znaleźli prawie pół kilograma marihuany w mieszkaniu, które służyło za zakład fryzjerski. Poza narkotykami znaleźli ukryte przejście w szafie. Zatrzymali też 33-letniego mężczyznę.

Po pracy operacyjnej stołeczni funkcjonariusze zatrzymali 33-letniego Grzegorza W., który w mieszkaniu w Śródmieściu prowadził zakład fryzjerski.

Podejrzany zakład fryzjerski

- Lokal nie posiadał żadnej reklamy, był podejrzany, nie było go w rejestrze REGON – mówi nadkomisarz Robert Szumiata.

Policjanci zorganizowali zasadzkę. Przeszukali lokal, bo mieli informacje, że w środku znajdują się narkotyki. Jak relacjonują, w kuchni na jednej z szafek było prawie pół kilograma marihuany w czterech słoikach. Według policji można było z nich przygotować 500 porcji handlowych.

Tajne przejście w szafie

Narkotyki nie były ostatnią rzeczą, którą znaleziono w mieszkaniu Grzegorza W. Funkcjonariusze odkryli również tajne przejście w szafie.

- Nasi policjanci są wyczuleni. Szafa wyglądała dziwnie, więc zaczęli w nią stukać. Po drugiej stronie ukazał im się ukryty pokój, coś na kształt sypialni czy bawialni z łóżkiem i perkusją na środku. Tam nie znaleziono jednak żadnych narkotyków - dodał Szumiata.

W związku z postawieniem zarzutu o posiadanie znacznej ilości narkotyków, mężczyźnie grozi do dziesięciu lat więzienia.

ap/ran