Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Samochody czekające na naprawę służyły za skrytki na narkotyki

Warszawa

kspPolicja twierdzi, że sprawa jest rozwojowa

Policjanci zatrzymali 35-letniego właściciela warsztatu samochodowego, w którym przechowywane były narkotyki. Skrytkami były samochody czekające na naprawę.

Funkcjonariusze dowiedzieli się, że w jednym z warsztatów samochodowych znajdujących się na terenie powiatu piaseczyńskiego mogą znajdować się środki odurzające. Pojechali na miejsce z psem tropiącym.

Policja zatrzymała też 37-latka

"W wyniku przeprowadzonych czynności środki odurzające zostały ujawnione w wielu trudno dostępnych miejscach, między innymi w schowkach pojazdów pozostawionych przez klientów do naprawy" - informuje Komeda Stołeczna Policji.

Łącznie na terenie warsztatu policjanci zabezpieczyli 70 gramów amfetaminy, ponad 16 gramów marihuany oraz tabletki ecstasy. Właściciel warsztatu 35-letni mężczyzna trafił do policyjnej celi. Tego samego dnia w Piasecznie po pościgu zatrzymany został 37-letni mężczyzna podejrzewany o rozprowadzanie środków odurzających.

"Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową Komendy Stołecznej Policji podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania, ujawnili ponad 44 gramy kokainy" - informują funkcjonariusze.

Według policjantów sprawa ma charakter rozwojowy, funkcjonariusze nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy też o ataku na nastoletnią Turczynkę:

Policja szuka sprawcyTVN24
wideo 2/3

kz/mś