Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Napadł na jubilera i uciekł z biżuterią za 60 tys. złotych

Warszawa

TVN24Napad na jubilera (zdjęcie ilustracyjne)

Trwają poszukiwania mężczyzny, który napadł na pracownię jubilerską w Pruszkowie (woj. mazowieckie). Sprawca uciekł z łupem. Jak poinformowała policja, wartość skradzionej biżuterii oszacowano na blisko 60 tys. złotych. Pierwsze informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do kradzieży doszło we wtorek przy ul. Stalowej.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 17.40. Nieznany mężczyzna wszedł do pracowni jubilerskiej. Początkowo przez chwilę rozmawiał ze sprzedawcą. Nagle uderzył ręką w szklaną gablotę, zabrał biżuterię i uciekł - relacjonowała w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 asp. Karolina Kańka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

"Ubrany w czarną kurtkę, miał pieprzyk na nosie"

Jak dodała, sprzedawcy nic się nie stało. Na razie nie wiadomo, jaka jest wartość skradzionej biżuterii. - Na miejscu pracują policjanci, którzy zabezpieczają ślady i przesłuchują sprzedawcę - mówiła. Policjanci szukają też sprawcy napadu. Jak przekazała asp. Kańka, mężczyzna ma około 30 lat. Jest wysoki, szczupły. - W chwili zdarzenia ubrany był w czarną kurtkę. Cechą charakterystyczną jest pieprzyk na nosie - sprecyzowała policjantka.

Więcej w serwisie kontakt24.tvn24.pl

ank//tka