Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Nabrzeże Wisły wśród najlepszych w Europie

  TVN Warszawa

  Andrzej Rejnson / tvnwarszawa.plŻycie nad Wisłą

  Warszawskie nabrzeże zostało docenione przez portal brytyjskiego dziennika "The Guardian". Znalazło się na liście dziesięciu najlepszych plaż w Europie, głównie dzięki atmosferze tworzonej przez działające nad Wisłą bary i kluby.

  Na stronie brytyjskiej gazety ukazał się artykuł opisujący 10 najlepszych miejskich plaży i nabrzeży. W dziesiątce znalazły się Paryż, Berlin, Bruksela, Wiedeń, Amsterdam, Londyn, Kopenhaga, Goteborg i Hamburg.

  Ale doceniona została również Warszawa. A co dokładnie?

  Dziennikarze "Guardiana" zwrócili uwagę na wyjątkową atmosferę baru Temat Rzeka. Z klubową zabawą nocami i zabawą dla rodzin w ciągu dnia. W pozytywnym świetle postawili również Cud nad Wisłą po drugiej stronie rzeki, który także żyje w różnych porach dnia i nocy.

  Na liście docenionych miejsc znalazła się także La Playa z zabawą nocną i badmintonem, siatkówką i frisbee w ciągu dnia. A także Boogaloo Beach Bar z grillem i imprezami w stylu reggae i dancehall.

  W WEEKEND REJSY ROZPOCZĄŁ KATAMARAN KURKA WODNA:

  Kurka Wodna ruszyła w pierwszy rejs
  Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl

  ran