Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Nabrzeże Wisły wśród najlepszych w Europie

Warszawa

Andrzej Rejnson / tvnwarszawa.plŻycie nad Wisłą

Warszawskie nabrzeże zostało docenione przez portal brytyjskiego dziennika "The Guardian". Znalazło się na liście dziesięciu najlepszych plaż w Europie, głównie dzięki atmosferze tworzonej przez działające nad Wisłą bary i kluby.

Na stronie brytyjskiej gazety ukazał się artykuł opisujący 10 najlepszych miejskich plaży i nabrzeży. W dziesiątce znalazły się Paryż, Berlin, Bruksela, Wiedeń, Amsterdam, Londyn, Kopenhaga, Goteborg i Hamburg.

Ale doceniona została również Warszawa. A co dokładnie?

Dziennikarze "Guardiana" zwrócili uwagę na wyjątkową atmosferę baru Temat Rzeka. Z klubową zabawą nocami i zabawą dla rodzin w ciągu dnia. W pozytywnym świetle postawili również Cud nad Wisłą po drugiej stronie rzeki, który także żyje w różnych porach dnia i nocy.

Na liście docenionych miejsc znalazła się także La Playa z zabawą nocną i badmintonem, siatkówką i frisbee w ciągu dnia. A także Boogaloo Beach Bar z grillem i imprezami w stylu reggae i dancehall.

W WEEKEND REJSY ROZPOCZĄŁ KATAMARAN KURKA WODNA:

Kurka Wodna ruszyła w pierwszy rejs
Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl

ran