Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Dużo wody i pary. Awaria na filmach Kontaktu 24

TVN Warszawa

Do zdarzenia doszło na Pradze Południe Wolus, Kontakt 24
wideo 2/3

"Samochody stoją w gorącej wodzie", "poważna awaria", "zalane tory i jezdnia, nad ulicą unosi się para". Pierwsze sygnały o awarii w alei Waszyngtona otrzymaliśmy na Kontakt 24 już nocą.

W środę w nocy na Pradze doszło do awarii ciepłociągu. W wyniku pęknięcia rury zamknięty jest ruch na odcinku Wiatraczna-Międzyborska, nieprzejezdny jest też fragment al. Waszyngtona.

Jak informuje Veolia do awarii doszło w środę około godz. 01.40.

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT

My pierwsze sygnały i filmy otrzymaliśmy na Kontakt 24.

"Prawdopodobnie pękła rura z ciepłą wodą. Zalane tory i jezdnia, nad ulicą unosi się para" – napisała Aleksandra. "Awaria ciepłownicza w rejonie Al. Waszyngtona/Siennickiej/Grenadierów. Samochody stojące w gorącej wodzie" - dodał wolos. A inni wysyłali filmy.

Kilka dni prac

"Wznowienie dostaw przewidywane jest 26 października około godz. 2" - czytamy w komunikacie Veoili. Aleksandra Żurada z Dyrekcji Komunikacji podkreśliła jednak, że awaria powinna być usunięta najpóźniej w ciągu doby.

Zaznaczyła jednocześnie, że mowa o wznowieniu dostaw ciepła, natomiast przywrócenie ruchu potrwa znacznie dłużej. - Myślę, że to będzie 24h na usunięcie awarii i kolejne dwie doby na przywrócenie ruchu - podkreśliła Żurada.

Wykop po awarii ciepłowniczej w alei WaszyngtonaTomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
wideo 2/5

kz/PAP/mś