Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Najnowsze

Chciał sprzedać cudze mieszkanie. Kolejny raz

Najnowsze

Oszust w rękach policji

W ręce policji wpadł pracownik agencji mieszkaniowej, który z fałszywymi dokumentami przyszedł sprzedać nie swoje mieszkanie. Oszust trafił już za kraty.

47-letni Klaudiusz S. pracował w agencji mieszkaniowej. Swoim klientom, małżeństwu, które szukało własnego kąta, przedstawił się jednak nie jako pośrednik, a właściciel lokalu. Na podpisanie przedwstępnej umowy ze swoimi kontrahentami, zgłosił się do jednej z warszawskich kancelarii notarialnych. Tam wpadł. Nie było to jego pierwsze zatrzymanie. Mężczyzna był już karany za takie przestępstwo.

Klaudiusz S. najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. O jego dalszym losie zdacyduej sąd. Usłyszał już zarzuty oszustwa, fałszerstwa i wyłudzenia dokumentów. Grozi mu do 8 lat więzienia.

wp//ec