Najnowsze

Wiosenny spacer w stylu Kate Moss

Najnowsze

| Getty ImagesUczestniczki pierwszego odcinka w komplecie fot. Piotr Bałwicki

500 zł w ręku i tylko 30 minut na to, by przygotować idealną kreację na wiosenny spacer. Takie zadanie dostały pierwsze uczestniczki "Mody z bloga". Według jury najlepiej poradziła sobie z nim Gosia. Zgadzacie się?

Za nami premierowy odcinek "Mody z bloga" w którym poznaliśmy trzy pierwsze szafiarki : Annę Onopiuk, Joannę Szczepaniak i Małgorzatę Jamroży.

Ich stylizacje oceniały Dorota Williams, Magdalena Zabierzowska i Ewelina Niezgoda. Jurorki najwyżej oceniło Gosię - jej kreacje porównywały do nonszalanckiego stylu Kate Moss.

Gosia dostała najwyższą możliwą ocenę - 15 pkt. Asia i Ania po 11 pkt.

Moda z bloga
Moda z bloga | Fakty TVN

Kreacja: wiosenny spacer Czas: 30 minut Środki: 500 zł

Małgorzata Jamroży, 15 pkt

Anna Onopiuk, 11 pkt

Joanna Szczepaniak, 11 pkt

Kolejne stylizacje Gosi, Asi i Ani będzie można oglądać na antenie TVN Style do 15 maja, potem poznamy kolejne trzy szafiarki.

Co słychać u innych szafiarek?

Kiedy Ania, Asia i Gosia rywalizowały o punkkty jurorek, pozostałe szafiarki bynajmniej nie próżnowały. Na blogach kilku uczestniczek pojawiły się już zdjęcia ze świątecznymi kreacjami. Linki do blogów wszystkich szafiarek "Mody z bloga" znajdziecie w ich profilach po prawej stronie portalu tvnwarszawa.pl.

Ta z szafiarek, którą najlepiej oceni jury wygra staż u Doroty Williams. Nagrody przewidziano jednak również dla uczestniczek, które wygrają w głosowaniu internautów.

Do której z szafiarek należał ten tydzień? Głosuj na swoją faworytkę! Żeby zagłosować w sondzie trzeba się zalogować w tvnwarszawa.pl. Głosowanie zakończymy w sobotę o 15.00.

Po premierach kolejnych odcinków "Mody z bloga", będziemy was pytać: Do której z szafiarek należał ten tydzień? Po podliczeniu Waszych głosów przyznamy uczestniczkom punkty - od 10 do 1.

Co tydzień będziemy publikować kolejną ankietę i sumować zdobyte w nich punkty, aż do finałowego odcinka.

Szafiarka, która zbierze najwięcej punktów wygra kurs w szkole makijażu Douglas. Ta, która zajmie drugie miejsce będzie mogła skorzystać z warsztatów w "Szkole Stylu".

Wszystkie informacje dotyczące programu możecie też śledzić na facebooku

Źródło zdjęcia głównego:  | Getty Images

Pozostałe wiadomości