Najnowsze

1000 zdjęć w 12 godzin

Najnowsze

[object Object]
Wyzwanie 1000 zdjęć
wideo 2/2

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to nie tylko wolontariusze na ulicach. To także niezwykłe happeningi i wydarzenia. Jednym z nich jest akcja - tysiąc zdjęć w dwanaście godzin. Jeśli się uda, anonimowy darczyńca przekaże 10 tysięcy złotych na WOŚP.

Akcja rozpoczęła się o godzinie 9 i potrwa do 21. Każdy kto zechce ją wesprzeć, może przyjść na Krakowskie Przedmieście przed hotel Bristol. Wyjątkowe selfie, będzie można zrobić po wrzuceniu datków do puszki.

Jeżeli do godziny 21 uda się zrobić tysiąc takich fotografii, to anonimowy darczyńca przekaże 10 tysięcy złotych na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

"Wielkie widowisko"

- Serdecznie zapraszam, tutaj odbędzie się wielkie fajne widowisko, które chcemy zrobić. Mamy też szansę zebrania pieniędzy, poprzez wrzucenie pieniędzy do puszki - mówił na antenie TVN24, inicjator wydarzenia, Robert Rafalski.

- Pieniądze na orkiestrę zbieram po raz kolejny. Dwa lata temu zrobiłem sobie w tymi miejscu selfie z ponad 300 osobami. Te osoby z chęcią robiły ze mną zdjęcia. Chciałem podnieść poprzeczkę i dlatego wymyśliłem takie wydarzenie - podsumował Rafalski.

26. Finał

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy gra po raz 26. Celem 26. Finału WOŚP jest pozyskanie środków "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków".

Z tej okazji w stolicy zaplanowano wiele różnych wydarzeń. O tym co dzieje się w Warszawie piszemy na naszym portalu. Z kolei relacje z wydarzeń w Polsce i na świecie można śledzić na tvn24.pl, w telewizji TVN24, TVN, TTV i w serwisie player.pl, a także w mediach społecznościowych.

[object Object]
Rekordowy finał zbiórkiTVN24
wideo 2/15

md/

Pozostałe wiadomości