Pożar na bazarku na Sadybie. Jedna osoba jest poparzona

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Pożar budy na bazarku Sadyba
Pożar budy na bazarku Sadybanokifx
wideo 2/5
Pożar na bazarku Sadyba

Na bazarku Sadyba doszło do pożaru. Ogień pojawił się w trakcie prac rozbiórkowych. Jak informuje straż pożarna, jedna osoba została poparzona.

Do pożaru doszło na bazarku przy skrzyżowaniu Powsińskiej i Bonifacego. - Podczas prac rozbiórkowych doszło do pożaru budy na bazarku Sadyba. Jedna osoba - pracownik firmy prowadzącej rozbiórkę - została poparzona. Na miejsce pojechały dwa zastępy straży pożarnej z Wilanowa, które szybko ugasiły pożar - poinformował Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Kiedy na miejsce dotarł reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, pożar był już ugaszony. - Kiedy jechałem na miejsce, z daleka widać było chmurę dymu, ale strażacy ugasili już pożar. Spalił się jeden pawilon. Jedna osoba została poparzona, trwa oczekiwanie na przyjazd karetki - przekazał Węgrzynowicz.

Bazarek Sadyba działa w tym miejscu od 30 lat, ale w ostatnim czasie podupadał. Pod koniec 2020 roku rozebrano większość pawilonów, pozostało tylko kilka od strony Powsińskiej i św. Bonifacego. Ostatecznie targowisko zostało zamknięte wraz z końcem 2021 roku. Na początku roku rozpoczęła się jego rozbiórka.

Na jego miejscu ma powstać budynek mieszkalny.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: nokifx

Pozostałe wiadomości