Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Kilka godzin utrudnień na torach. Potrącenie przez pociąg

TVN Warszawa | Komunikacja

Autor:
kz/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
GoogleMapsDo wypadku doszło w Legionowie

- Pociąg SKM potrącił mężczyznę na torach - poinformowała policja. Przez kilka godzin pasażerowie musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w kursowaniu pociągów. 

Do wypadku doszło po godzinie 16 na odcinku Legionowo - Legionowo Piaski. - Poza przejściami i przejazdami osoba postronna wtargnęła pod pociąg - poinformował Karol Jakubowski z biura prasowego PKP PLK. 

Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji dodał, że mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. - Jesteśmy na miejscu, wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia - mówił policjant. 

W tym czasie pasażerowie musieli się liczyć z utrudnieniami. Jak informował Zarząd Transportu Miejskiego pociągi SKM linii S3 S9 kursują do stacji LEGIONOWO. Dojazd do Wieliszewa możliwy był komunikacją autobusową linii L-9L10 L11.

Po godzinie 19 pociągi wróciły na swoje trasy.

Informowaliśmy o niebezpiecznym zachowaniu kierowcy opla:

Kierowca opla uciekł z miejsca zderzenia

Kierowca opla wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniuJankihu / Kontakt 24
wideo 2/2

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:kz/r

Źródło zdjęcia głównego: GoogleMaps