Chaos na otwarciu wodociągu. Wąż "wyleciał nagle z kranu"

Autor:
anw/dd
Źródło:
PAP, g1.globo.com
Wąż jadł węża
Wąż jadł wężaWildlife Resources Division - Georgia DNR
wideo 2/5
Wildlife Resources Division - Georgia DNRWąż jadł węża

Podczas inauguracji wodociągu w brazylijskiej wsi Paranazinho, położonej w stanie Ceara, na północnym wschodzie kraju, z kranu wydostał się wąż. Gad wywołał panikę wśród zgromadzonych na uroczystości mieszkańców wioski.

Jak podają brazylijskie media, gad pojawił się niespodziewanie w piątek 2 grudnia na otwarciu wodociągu we wsi Paranazinho, położonej w stanie Ceara. Poza wywołaniem u części zgromadzonych okrzyków przerażenia, nie ukąsił nikogo ze zgromadzonych. Nietypowe spotkanie ze zwierzęciem zostało nagrane przez osobę, która była tam na miejscu.

- Wąż wyleciał nagle z kranu wraz z wodą. Szybko uciekł w pole - relacjonował w rozmowie z lokalnymi mediami Antônio Pedrosa, jeden z uczestniczących w wydarzeniu rolników. - Wyglądał na przestraszonego bardziej niż my - powiedział. Dodał, że po krótkim okresie chaosu uroczystość otwarcia wodociągu odbyła się bez problemów.

Brazylia. Z kranu wyłonił się wąż

Na opublikowanym w internecie nagraniu z inauguracji wodociągu w Paranazinho widać, jak krótko po odkręceniu kranu wraz z wodą z kranu wyłania się wąż. Gad wydostał się z rury w chwili, kiedy grupa osób myła ręce.

Autor:anw/dd

Źródło: PAP, g1.globo.com

Źródło zdjęcia głównego: BT Mais / Twitter