TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro - środa 12.01. Pochmurna aura z rozpogodzeniami. Od -5 do 2 stopni

TVN Meteo | Prognoza

Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 28/29.01
Pogoda na noc 28/29.01tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 12.01

Pogoda na jutro. W środę (12.01) na północy kraju wystąpią słabe opady śniegu z deszczem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -5 do 2 stopni Celsjusza.

W nocy z wtorku na środę (11/12.01) będzie pochmurno z rozpogodzeniami, szczególnie na zachodzie i północnym wschodzie kraju. Na południowym wschodzie Polski miejscami popada słaby śnieg do jednego centymetra. Temperatura minimalna wyniesie od -14 stopni Celsjusza na Podlasiu, przez -8 st. C w centrum kraju, do -5 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje słaby, zmienny wiatr.

Pogoda na jutro - środa 12.01

Środa przyniesie pochmurną aurę z rozpogodzeniami. W rejonie Zatoki Gdańskiej i na Warmii wystąpią słabe opady śniegu z deszczem. Termometry pokażą maksymalnie od -5 st. C na Podlasiu i Lubelszczyźnie, przez -2 st. C w centrum kraju, do 2 st. C na Pomorzu Zachodnim. Północno-zachodni i zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na środę 12.01
Prognoza pogody na środę 12.01tvnmeteo.pl

Warunki biometeo - środa 12.01

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-80 procent. W całym kraju odczujemy zimno. Warunki biometeorologiczne na przeważającym obszarze kraju będą neutralne, na północy przechodzące w niekorzystne.

Warunki biometeo w środę 12.01
Warunki biometeo w środę 12.01tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura minimalna wyniesie -9 st. C. Powieje północno-wschodni, słaby wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1024 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie -3 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 1023 hPa. 

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy -7 st. C. Wiatr słaby, będzie wiał ze zmiennych kierunków. Ciśnienie o północy wyniesie 1036 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno, możliwy słaby śnieg z deszczem. Termometry pokażą maksymalnie 0 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1033 hPa. 

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura minimalna wyniesie -12 st. C. Zachodni wiatr będzie wiał słabo. Ciśnienie o północy sięgnie 1026 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pochmurno z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -1 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie osiągnie 1025 hPa. 

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z rozpogodzeniami. Termometry pokażą -9 st. C. Wiatr będzie zmienny, słaby. Ciśnienie o północy wyniesie 1022 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna wzrośnie do -2 st. C. Zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. W południe barometry pokażą 1021 hPa. 

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z rozpogodzeniami, możliwy słaby śnieg. Temperatura minimalna wyniesie -7 st. C. Powieje północno-wschodni, słaby wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pochmurno z rozpogodzeniami. Termometry pokażą maksymalnie -4 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1009 hPa.

Warunki drogowe w środę 12.01
Warunki drogowe w środę 12.01tvnmeteo.pl

anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości