TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro - niedziela 26.06. Gorąco, będzie przeważać słoneczna aura

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Niedziela 26.06, drugi dzień weekendu, upłynie pod znakiem słońca. Po południu zachmurzy się na krańcach zachodnich i mogą wystąpić tam burze. Wyładowania atmosferycznie niewykluczone są także w Tatrach i Sudetach. Będzie gorąco.

W nocy w całym kraju będzie pogodnie i bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie od 15-16 stopni Celsjusza na wschodzie do 17-19 st. C na zachodzie i w centrum kraju. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni.

Pogoda na niedzielę 26.06

Za dnia będzie przeważać pogodna i słoneczna aura. Dopiero po południu większe zachmurzenie pojawi się na krańcach zachodnich, gdzie lokalnie możliwe są pojedyncze burze. W trakcie wyładowań atmosferycznych wystąpią tam intensywne opady deszczu rzędu 20-30 litrów wody na metr kwadratowy. Zagrzmieć może również w Sudetach i Tatrach. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 28-29 st. C na północy i wschodzie do 30-33 st. C na zachodzie i w centrum kraju. Wiatr powieje z kierunku południowo-wschodniego, słabo i umiarkowanie.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w niemal całym kraju znajdzie się na poziomie 30-40 procent. Na przeważającym obszarze Polski będzie odczuwalne gorąco, a mieszkańcy północno-wschodniej części kraju odczują ciepło. Warunki biometeorologiczne w większości regionów okażą się korzystne, tylko na krańcach zachodnich będą neutralne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Noc w Warszawie upłynie pod znakiem pogodnej aury. Temperatura minimalna wyniesie 18-19 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni. Ciśnienie waha się, o północy barometry wskażą 1004 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Warszawa

W niedzielę w Warszawie będzie pogodnie z małym, przejściowo umiarkowanym zachmurzeniem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 22-30 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w w południe osiągnie 1005 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Mieszkańcy Gdyni, Sopotu i Gdańska w nocy mogą spodziewać się pogodnej aury. Temperautra spadnie minimalnie do 16-17 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni. Ciśnienie waha się, o północy wyniesie 1017 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

W niedzielę w Gdańsku, Sopocie i Gdyni będzie pogodnie z małym, przejściowo umiarkowanym zachmurzeniem. Termometry pokażą maksymalnie 28-29 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach dość silny, południowo-wschodni. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 1018 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu zapowiada się pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 18-20 st. C. Wiatr będzie słaby, wschodni. Ciśnienie waha się, o północy wyniesie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

W Poznaniu w niedzielę można spodziewać się słonecznej aury, przejściowo z małym zachmurzeniem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 31-32 st. C. Powieje umiarkowany, w porywach dość silny, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 1004 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

We Wrocławiu w nocy będzie pogodnie. Temperatura spadnie minimalnie do 17-18 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny. Ciśnienie waha się, o północy wyniesie 999 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Niedziela we Wrocławiu będzie słoneczna, przejściowo z małym zachmurzeniem. Termometry pokażą maksymalnie 31-32 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągie 1000 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie zapowiada się pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 15-16 st. C. Wiatr będzie słaby, wschodni. Ciśnienie waha się, o północy wyniesie 988 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

W niedzielę w Krakowie będzie słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 30-31 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, południe osiągnie 999 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości