Pogoda na jutro - niedziela 06.03. Przejaśnienia i rozpogodzenia, od 2 do 4 stopni

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 30/31.03
Pogoda na noc 30/31.03tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Na niedzielę synoptycy nie przewidują opadów. Niebo będzie się przejaśniać i wypogadzać. Termometry wskażą maksymalnie do 4 stopni Celsjusza na zachodzie Polski.

Na pogodę w Polsce wpływ rozległy układ wysokiego ciśnienia z centrum nad Wyspami Brytyjskimi. Z północy napływa zimne arktyczne powietrze.

Pogoda na noc

W nocy będzie pochmurno z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie od -7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu, przez -6 st. C w centrum kraju, do -3 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr powieje z kierunku wschodniego, ze słabą siłą.

Pogoda na niedzielę

Dzień upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 2 st. C na północnym wschodzie i w centrum kraju do 4 st. C na zachodzie. Będzie wiać północny, słaby i umiarkowany wiatr.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia sięgnie 70-80 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie -5 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby. Ciśnienie stabilne, o północy barometry wskażą 1012 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Powieje północno zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1009 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura spadnie minimalnie do -4 st. c. Wiatr będzie wschodni, słaby. Ciśnienie stabilne, o północy osiągnie 1026 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Powieje północno zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1022 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie -5 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby. Ciśnienie stabilne, o północy osiągnie 1014 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Powieje północny, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1011 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura spadnie minimalnie do -6 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby. Ciśnienie stabilne, o północy osiągnie 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Powieje północny, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1007 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie -5 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby. Ciśnienie stabilne, o północy osiągnie 996 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Powieje północny, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 994 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości