TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - poniedziałek 18.10. Będzie padać deszcz, powieje silniejszy wiatr

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na piątek 3.12
Prognoza pogody na piątek 3.12tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 18.10

Pogoda na dziś, czyli poniedziałek 18.10, przyniesie wielu regionom Polski opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 10 do 15 stopni. Powieje też silniejszy wiatr.

Na poniedziałek synoptycy prognozują pogodną aurę na południu kraju. W pozostałej części Polski będzie pochmurno z przemieszczającymi się z zachodu na wschód kraju opadami deszczu do pięciu litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie od 10 stopni Celsjusza na północnym wschodzie, przez 11 st. C w centrum kraju, do 15 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr, który w porywach rozpędzi się do 50 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo w poniedziałek 18.10

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 80 do 90 procent. W całym kraju odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w poniedziałek 18.10
Warunki biometeo w poniedziałek 18.10tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno, okresami wystąpią słabe opady deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 11 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1006 hPa. 

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno, okresami prognozuje się słabe opady deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 11 st. C. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie, okresami silniej. W południe na barometrach zobaczymy 1021 hPa. 

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurna aura, okresami popada słaby deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 12 st. C. Zachodni wiatr, słaby i umiarkowany, okresami powieje silniej. W południe ciśnienie sięgnie 1011 hPa. 

Pogoda na dziś - Wrocław

Będzie pochmurno z większymi przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z zachodu. W południe barometry pokażą 1007 hPa. 

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno z większymi przejaśnieniami, termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Zachodni wiatr, słaby i umiarkowany, okresami będzie wiał silniej. W południe ciśnienie wyniesie 995 hPa. 

Warunki drogowe w poniedziałek 18.10
Warunki drogowe w poniedziałek 18.10tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Popada deszcz

Pozostałe wiadomości