Pogoda na jutro - niedziela, 25.09. Noc i dzień pod znakiem chmur, do 19 stopni na termometrach

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda jutro, czyli w niedzielę 25.09, zapowiada się pochmurno. W nocy miejscami będzie mglisto, a w dzień w niektórych częściach kraju mogą przydać się parasole. Mimo nawet 19 stopni Celsjusza na termometrach w całej Polsce odczujemy chłód.

Noc zapowiada się pochmurno, ale z przejaśnieniami. Na Pomorzu Zachodnim i na południu kraju zapowiadany jest deszcz, a lokalnie mogą wystąpić mgły. Temperatura minimalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr południowo-wschodni.

Prognoza pogody na noc 24/25.09
Prognoza pogody na noc 24/25.09tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - niedziela 25.09

Niedziela przyniesie w całej Polsce pochmurną aurę, jednak niebo będzie się przejaśniać. Mieszkańców południowych regionów kraju czekają opady deszczu. Termometry pokażą od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Dolnym Śląsku. Ze zmiennych kierunków powieje słaby wiatr.

Prognoza pogody na niedzielę 25.09
Prognoza pogody na niedzielę 25.09tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - niedziela 25.09

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-80 procent. W całym kraju odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne będą neutralne, jedynie na południu niekorzystne.

Warunki biometeo w niedzielę 25.09
Warunki biometeo w niedzielę 25.09tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Noc w Warszawie upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy minimalnie 4 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni. O północy barometry pokażą 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

W niedzielę w Warszawie spodziewane jest duże zachmurzenie z możliwością rozpogodzeń. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do 16 st. C. Z kierunków zachodnich powieje słaby wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 998 hPa

Pogoda na noc - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka pochmurna noc, ale niebo będzie się przejaśniać. Termometry pokażą minimalnie 6 st. C. Południowo-wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy osiągnie 1015 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Niedziela przyniesie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie pochmurną aurę z przejaśnieniami. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 15 st. C. Powieje słaby wiatr z południa i południowego zachodu. Barometry wskażą w południe 1012 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W nocy w Poznaniu prognozowane jest duże zachmurzenie. Okresowo niebo będzie się przejaśniać. Temperatura minimalna wyniesie 7 st. C. Powieje słaby, południowo-wschodni wiatr. Na barometrach o północy zobaczymy 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

W Poznaniu niedziela zapowiada się pochmurno, ale z przejaśnieniami. Termometry pokażą do 18 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby. W południe ciśnienie wyniesie 1001 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu będzie pochmurna, jednak z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy minimalnie 8 st. C. Wiatr z południowego wschodu okaże się słaby. Barometry o północy pokażą 1001 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

W niedzielę aura we Wrocławiu okaże się pochmurna. Okresowo niebo się przejaśni, ale może również spaść deszcz. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do 19 st. C. Powieje słaby wiatr zachodni. W południe na barometrach zobaczymy 997 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

W Krakowie spodziewana jest pochmurna noc z przejaśnieniami. Termometry pokażą 6 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 986 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Niedziela przyniesie w Krakowie pochmurną aurę z przejaśnieniami oraz opadami deszczu. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 18 st. C. Wiatr z południowego zachodu okaże się słaby. W południe barometry pokażą 983 hPa.

Warunki drogowe w niedzielę 25.09
Warunki drogowe w niedzielę 25.09tvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości