Pogoda na jutro - niedziela, 2.10. Nocą opady będą przemieszczać się z zachodu na wschód, w dzień 16 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda jutro, czyli w niedzielę 2.10 przyniesie umiarkowane i duże zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu. Miejscami pojawią się też burze. Termometry wskażą maksymalnie 16 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc 1/2.10

W nocy będzie pochmurno z większymi przejaśnieniami na zachodzie kraju. Prognozuje się przemieszczające z zachodu na wschód opady deszczu o sumie 5-10 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura minimalna wyniesie od 7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Dolnym Śląsku, przez 9 st. C w centrum kraju, do 11 st. C na Podkarpaciu. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W porywach rozpędzi się do 50-60 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noc tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - niedziela, 2.10

W niedzielę wystąpi umiarkowane i duże zachmurzenie kłębiaste. Poza tym przelotnie popada deszcz do pięciu l/mkw. Na Pomorzu i zachodzie może zagrzmieć, podczas wyładowań spadnie do 15 l/mkw. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 12 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu, przez 14 st. C w centrum kraju, do 16 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, w porywach osiągnie prędkość do 50-60 km/h, w górach do 80 km/h.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielę tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - niedziela, 2.10

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 80 procent. W całym kraju odczujemy chłód, miejscami będzie też wilgotno. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielę tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W nocy w Warszawie będzie pochmurno z opadami deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 9 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 995 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Przed mieszkańcami Warszawy pochmurna niedziela z przejaśnieniami, poza tym przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Zachodni wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, w porywach osiągnie do 60 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 998 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Zapowiada się pochmurna noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, będzie też padał deszcz. Na termometrach zobaczymy 10 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1005 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Niedziela w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 14 st. C. Zachodni wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, w porywach osiągnie do 60 km/h. W południe barometry pokażą 1007 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W noc w Poznaniu będzie pochmurno z opadami deszczu, po północy możliwe są przejaśnienia. Temperatura minimalna osiągnie 8 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 997 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Niedziela w Poznaniu upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami, wystąpią też przelotne opady deszczu, możliwa jest burza. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Zachodni wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się do 60 km/h. W południe barometry pokażą 1001 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Na noc we Wrocławiu prognozuje się pochmurną aurę z opadami deszczu, po północy prognozuje się rozpogodzenia i zanik opadów. Termometry pokażą 7 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 995 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Niedziela we Wrocławiu przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami, poza tym przelotnie popada deszcz. Możliwa jest burza. Temperatura maksymalna sięgnie 16 st. C. Zachodni wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, w porywach powieje do 60 km/h. W południe barometry wskażą 998 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie będzie pochmurna z opadami deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 10 st. C. Zachodni wiatr będzie wiał umiarkowanie i dość silnie. Ciśnienie o północy sięgnie 985 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pochmurna niedziela z przejaśnieniami. Prognozuje się też przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 16 st. C. Wiatr zachodni, okaże się umiarkowany i dość silny, w porywach osiągnie do 60 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 989 hPa.

Warunki drogowe w niedzielę
Warunki drogowe w niedzielę tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości