Pogoda na dziś - wtorek, 9.08. Polskę ogarnie pochmurna, ale ciepła aura

Autor:
as/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na środę 05.10
Prognoza pogody na środę 05.10tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś, czyli na wtorek 09.08. Chociaż w większości kraju niebo zasnują chmury, deszczu możemy spodziewać się jedynie w nielicznych miejscach. Temperatura wyniesie od 21 do 26 stopni Celsjusza, a w całej Polsce zapanują korzystne warunki biometeorologiczne.

Wtorek upłynie pod znakiem umiarkowanego zachmurzenia, jedynie na północnym wschodzie kraju może ono okresami wzrosnąć do dużego z przelotnymi, słabymi opadami (poniżej trzech litrów wody na metr kwadratowy). Popadać może także w centrum kraju, ale opady będą słabe i krótkotrwałe. Na termometrach zobaczymy od 21 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 23 st. C w centrum kraju, do 26 st. C w południowo-zachodniej Polsce. Powieje słaby i umiarkowany wiatr północno-wschodni.

Prognoza pogody na wtorek 09.08
Prognoza pogody na wtorek 09.08tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - wtorek 09.08

W ciągu dnia wilgotność powietrza wyniesie od 40 procent na zachodzie Polski do 70 procent na południowym wschodzie. W prawie całej Polsce odczujemy komfort termiczny, jedynie w zachodniej części będzie ciepło. Na terenie całego kraju będą nam towarzyszyć korzystne warunki biometeorologiczne.

Warunki biometeo we wtorek 09.08
Warunki biometeo we wtorek 09.08tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Wtorek w Warszawie przyniesie umiarkowane zachmurzenie. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 23 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północny i północno-wschodni. Ciśnienie będzie stabilne i w południe wyniesie 1013 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu we wtorek czeka umiarkowane zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie 22 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północy. W południe barometry pokażą 1029 hPa, a ciśnienie będzie stabilne.

Pogoda na dziś - Poznań

W Poznaniu prognozowany jest pochmurny wtorek z umiarkowanym zachmurzeniem. Termometry pokażą do 25 st. C. Wiatr z północy będzie słaby i okresami umiarkowany. Na barometrach zobaczymy w południe 1016 hPa i ciśnienie nie będzie się zmieniać.

Pogoda na dziś - Wrocław

Wtorek upłynie we Wrocławiu pod znakiem umiarkowanego zachmurzenia bez opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 st. C. Z północnego wschodu powieje słaby wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1012 hPa i pozostanie bez większych zmian.

Pogoda na dziś - Kraków

We wtorek w Krakowie będzie pochmurno - prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 24 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego wschodu. Ciśnienie będzie stabilne, a w południe barometry pokażą 96 hPa.

Warunki drogowe we wtorek 09.08
Warunki drogowe we wtorek 09.08tvnmeteo.pl

Autor:as/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości