TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - środa 3.11. Pochmurny dzień, maksymalnie 14 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 3.11

Pogoda na dziś upłynie pod znakiem chmur. Miejscami mogą przydać się parasole. Termometry pokażą maksymalnie 14 stopni Celsjusza. W większości kraju biomet będzie neutralny.

Pogoda na dziś przyniesie początkowo duże i całkowite zachmurzenie ze słabymi opadami deszczu w rejonie Warmii, Mazur, Podlasia, częściowo Lubelszczyzny i wschodniego Mazowsza. Opady będą zanikać w drugiej części dnia i pojawią się rozpogodzenia. W reszcie kraju należy spodziewać się zmiennego zachmurzenia z licznymi rozpogodzeniami, szczególnie na południu kraju. Tam ponownie zacznie się chmurzyć w godzinach wieczornych. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 8-10 stopni Celsjusza na północnym wschodzie kraju do 13-14 st. C na południu i południowym zachodzie. Wiatr będzie umiarkowany, a powieje z południowego zachodu i będzie skręcać na południowy wschód. Na południu Polski jego porywy będą osiągać do 30-40 kilometrów na godzinę, a w górach i obszarach podgórskich do 50 km/h.

Warunki biometeorologiczne w środę 3.11

Najwyższej wilgotności powietrza należy spodziewać się w północno-wschodniej części Polski. W większości kraju odczujemy ciepło, a północnym wschodzie komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą na ogół neutralne, jedynie na w północno-wschodnich i wschodnich regionach pogoda wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeorologiczne w środę 3.11
Warunki biometeorologiczne w środę 3.11tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Początkowo duże zachmurzenie, z rozpogodzeniami w drugiej części dnia. Nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. W ciągu dnia będzie skręcał na południowy wschód. Ciśnienie w południe sięgnie 997 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Początkowo duże zachmurzenie z zanikającymi, przelotnymi opadami deszczu. W drugiej części dnia pojawią się rozpogodzenia. Termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Powieje południowo-zachodni, skręcający wieczorem na południowo-wschodni wiatr - będzie słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie wyniesie 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Umiarkowane i duże zachmurzenie, ale bez opadów. Temperatura maksymalna sięgnie 11 st. C. Wiatr będzie słaby, a powieje ze zmiennych kierunków. W południe na barometrach zobaczymy 995 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Początkowo małe zachmurzenie. W drugiej części dnia będzie wzrastać do dużego. Temperatura maksymalna wyniesie 13 st. C. Wiatr będzie słaby, powieje z południa i może skręcać na południowy wschód. W południe barometry wskażą 991 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Początkowo umiarkowane zachmurzenie, które wieczorem będzie wzrastać do dużego. Nie będzie padać. Temperatura maksymalna sięgnie 13 st. C. Południowo-wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. W południe na barometrach zobaczymy 982 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości