Pogoda na dziś - poniedziałek 26.09. Czeka nas deszczowy i pochmurny dzień

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś, czyli na poniedziałek 26.09. Pierwszy dzień tygodnia w całej Polsce przyniesie pochmurną, deszczową aurę oraz niekorzystne warunki biometeorologiczne. Na termometrach zobaczymy od 14 do 18 stopni Celsjusza.

W poniedziałek niebo nad Polską zasnują chmury. Prognozowane jest zmienne, umiarkowane i duże zachmurzenie, któremu towarzyszyć może przelotny deszcz. Termometry pokażą od 14 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 18 st. C w Małopolsce. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu.

Prognoza pogody na poniedziałek 26.09
Prognoza pogody na poniedziałek 26.09tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - poniedziałek 26.09

W ciągu dnia wilgotność powietrza wyniesie od 70 do 90 procent, a najwilgotniej będzie na południowym wschodzie kraju. W całej Polsce zapanuje chłód i niekorzystne warunki biometeorologiczne.

Warunki biometeo w poniedziałek 26.09
Warunki biometeo w poniedziałek 26.09tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

W Warszawie spodziewany jest pochmurny poniedziałek. Mogą wystąpić przelotne opady, szczególnie w drugiej połowie dnia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr południowo-zachodni. Ciśnienie w południe wyniesie 992 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Poniedziałek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie zmienne zachmurzenie i przelotne opady deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 15 st. C. Wiatr z południowego zachodu okaże się słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka poniedziałek pod znakiem chmur i przelotnego deszczu. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 16 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr południowo-zachodni. Na barometrach w południe zobaczymy 995 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Poniedziałek we Wrocławiu zapowiada się pochmurno. Okresowo może popadać przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy 17 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie osiągnie 992 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Poniedziałek w Krakowie będzie pochmurny, ale z przejaśnieniami. Prognozowane są też opady. Temperatura maksymalna wyniesie 18 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Barometry wskażą w południe 977 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek 26.09
Warunki drogowe w poniedziałek 26.09tvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości