TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - piątek 8.10. Zrobi się chłodniej, ale nie zabraknie słońca

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na czwartek 27.01
Prognoza pogody na czwartek 27.01tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 8.10

Pogoda na dziś: piątek 8.10 upłynie pod znakiem słońca. Temperatura maksymalna wyniesie od 11 do 16 stopni Celsjusza. Uczucie chłodu będzie miejscami spotęgowane przez silniejsze porywy wiatru.

Pogoda na dziś, czyli piątek 8.10 zapowiada się słonecznie. Rano może być jeszcze zimno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 11 st. C na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu, przez 14 st. C w centrum kraju, do 16 st. C na Ziemi Lubuskiej i Pomorzu Zachodnim. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Okresami jego porywy będą silniejsze - na Pogórzu Karpackim porywy mogą rozpędzać się do 60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne piątek 8.10

Największej wilgotności powietrza należy się spodziewać na krańcach północnych, zachodnich i południowych kraju. Odczuwać będziemy zimno, ale pogoda korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeorologiczne w piątek 8.10
Warunki biometeorologiczne w piątek 8.10tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - Warszawa

Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie w południe sięgnie 1022 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Słonecznie. Temperatura maksymalna sięgnie 14 st. C. Powieje ze wschodu, słabo i umiarkowanie. Okresami wiatr może przybierać na sile. W południe ciśnienie wyniesie 1036 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 15 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje ze wschodu, okresami porywy będą silniejsze. W południe na barometrach zobaczymy 1022 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr powieje ze wschodu. W południe ciśnienie osiągnie 1016 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 12 st. C. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Jego porywy mogą przybierać na sile. W południe barometry wskażą 1003 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości