Pogoda na dziś - piątek 24.03. Aż 21 stopni i ryzyko, że zagrzmi

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś, czyli na piątek 24.03. W całym kraju możemy spodziewać się zmiennego zachmurzenia i słabych opadów deszczu. W godzinach wieczornych niewykluczone są lokalne burze. Termometry pokażą od 12 do 21 stopni Celsjusza.

Piątek przyniesie nam zmienne zachmurzenie. Prognozowane są przelotne opady deszczu o sumie nie większej niż 4 l/mkw. Wieczorem w regionach położonych na krańcach zachodnich mogą pojawić się burze z opadami rzędu 10-20 litrów na metr kwadratowy i porywami wiatru do 50-70 kilometrów na godzinę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 12 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 21 st. C w Małopolsce. Powieje umiarkowanie, z południowego zachodu. Okresami porywy będą osiągać prędkość do 40-60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne - piątek 24.03

W piątek wilgotność powietrza sięgnie około 70-90 procent. W całym kraju będziemy mogli cieszyć się komfortem termicznym, a warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Warunki biometeorologiczne w piątek 24.03
Warunki biometeorologiczne w piątek 24.03tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Piątek w Gdyni, Gdańsku i Sopocie upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia i przelotnego deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Powieje z południowego zachodu, a wiatr będzie umiarkowany. W porywach może rozpędzać się do 40-60 km/h. Ciśnienie w południe sięgnie 999 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańcy Krakowa muszą w piątek liczyć się ze zmiennym i przelotnym deszczem. Termometry pokażą maksymalnie 21 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie osiągnie 978 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zmienne zachmurzenie pokryje niebo także w Poznaniu. Wstąpią przelotne opady. Temperatura maksymalna sięgnie 18 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, a powieje z południowego zachodu. Okresami jego porywy będą dochodzić do 40-60 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 992 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

W piątek mieszkańców Warszawy czeka zmienne zachmurzenie i przelotny deszcz do 2 l/mkw. Temperatura maksymalna wyniesie 17 st. C. Z południowego zachodu powieje umiarkowany wiatr. Chwilami może przybierać na sile i osiągać do 40-60 km/h. W południe barometry pokażą 992 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

We Wrocławiu piątek przyniesie zmienne zachmurzenie i przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 20 st. C. Umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu. Będą momenty, w których porywy będą osiągać 40-60 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 989 hPa.

Warunki drogowe w piątek 24.03
Warunki drogowe w piątek 24.03tvnmeteo.pl
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości