Pogoda na dziś - piątek, 23.12. Będzie padał deszcz, przydadzą się parasole

Autor:
anw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Piątek 23.12 upłynie przeważnie pod znakiem pochmurnej aury. Pojawią się też opady deszczu. Na termometrach zobaczymy do 8 stopni Celsjusza. Aura niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Piątek zapowiada się pochmurnie z niewielkimi przejaśnieniami. Poza tym popada słaby deszcz do trzech litrów na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-zachodni i zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy. W porywach powieje do 60 kilometrów na godzinę   

Prognoza pogody na piątek 23.12
Prognoza pogody na piątek 23.12tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - piątek, 23.12

Wilgotność powietrza w ciągu dnia oscylować będzie wokół 90 procent. W całym kraju odczujemy, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w piątek 23.12
Warunki biometeo w piątek 23.12

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Przed mieszkańcami Gdańska, Gdyni i Sopotu pochmurny piątek z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C.  Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z południowego zachodu. Na barometrach zobaczymy w południe 1001 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W piątek w Krakowie będzie pochmurno z opadami deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 5 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe sięgnie 980 hPa .

Pogoda na dziś - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka pochmurny piątek z opadami deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 6 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Barometry pokażą w południe 994 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Piątek w Warszawie przyniesie pochmurną aurę z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, będzie wiał z południowego zachodu. Ciśnienie wyniesie w południe 992 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Piątek we Wrocławiu zapowiada się pochmurny z przejaśnieniami i opadami deszczu. Termometry wskażą maksymalnie 8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie sięgnie w południe 992 hPa.  

Warunki drogowe w piątek 23.12
Warunki drogowe w piątek 23.12tvnmeteo.pl

Autor:anw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kazimirov Vladimir/Shutterstock

Pozostałe wiadomości