Pogoda na dziś - czwartek, 10.11. W części kraju popada, do 15 stopni na termometrach

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na sobotę
Prognoza pogody na sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W czwartek 10.11 w Polsce zapanuje pochmurna aura, a miejscami prognozowane są przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy od 9 do 15 stopni Celsjusza, ale w całym kraju odczuwalny będzie chłód lub zimno.

W dzień spodziewana jest pochmurna aura z przelotnymi opadami deszczu na wschodzie, południu i w centrum kraju. W ciągu dnia termometry pokażą od 9 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Podkarpaciu. Wiatr z zachodu będzie słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy.

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent, z czego najwilgotniej będzie na południowym wschodzie. Mieszkańcy północno-wschodniej Polski odczują zimno, a w pozostałych regionach będzie chłodno. W południowo-wschodniej Polsce zapanują niekorzystne warunki biometeorologiczne, a w pozostałych częściach kraju będą one neutralne.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Czwartek w Warszawie zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami. W ciągu dnia może przelotnie popadać. Termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z kierunków zachodnich. Ciśnienie w południe wyniesie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie czwartek przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy do 11 st. C. Wiatr zachodni będzie słaby i umiarkowany, jedynie okresami silniejszy. W południe barometry pokażą 1018 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka pochmurny czwartek. W ciągu dnia temperatura wzrośnie do 12 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z kierunków zachodnich. Na barometrach w południe zobaczymy 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Czwartek we Wrocławiu upłynie pod znakiem zachmurzonego nieba z przejaśnieniami i przelotnym deszczem. Termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. W południe ciśnienie osiągnie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W Krakowie prognozowany jest pochmurny czwartek, a momentami może spaść przelotny deszcz. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 13 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr zachodni. Barometry wskażą w południe 993 hPa.

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartektvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości