Najnowsze

Wraca słońce. Miejscami do 25 st. C

Najnowsze

Prognoza pogody na poniedziałek 17.09
Prognoza pogody na poniedziałek 17.09

Początek tygodnia przynosi poprawę pogody. W całym kraju będzie pogodnie i ciepło. Termometry wskażą od 18 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Dolnym Śląsku.

Poniedziałek będzie udany pod względem pogody. Ma być pogodnie, bezdeszczowo, a w niektórych regionach słonecznie. Temperatury też dopiszą, szczególnie na Dolnym Śląsku (25 st. C), Ziemi Lubuskiej i Górnym Śląsku (24 st. C).

Nie najgorsze temperatury zapowiadają się też na Nizinie Szczecińskiej, w Wielkopolsce i Małopolsce (23 st. C) oraz na Podkarpaciu, Ziemi Łódzkiej i Mazowszu (22 st. C). Najchłodniejszymi regionami będą Pomorze, Warmia i Mazury (21 st. C), Podlasie (19 st. C) i Suwalszczyzna (18 st. C).

Optymistyczny biomet

Dzięki takim temperaturom w poniedziałek nie powinniśmy narzekać na chłód. W zachodniej części kraju przeważy odczucie ciepła, na pozostałych obszarach zapanuje komfort termiczny. Optymistyczna jest też prognoza warunków biometeo - w całym kraju pogoda będzie korzystnie wpływać na samopoczucie.

Wilgotność powietrza utrzyma się w przedziale 60-70 proc. Najniższa będzie na wschodzie kraju, a najwyższa na północnym zachodzie.

Warunki biometeo w poniedziałek 17.09
Warunki biometeo w poniedziałek 17.09

Autor: js/mj / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości