Najnowsze

Tunis, Bali. Tu żar poleje się z nieba

Najnowsze

Prognoza pogody dla kurortów europejskich
TVN MeteoPrognoza pogody dla kurortów europejskich

Na Lazurowym Wybrzeżu i w Portugalii synoptycy prognozują burzowy dzień. W pozostałych europejskich kurortach turystom będzie sprzyjać wakacyjna aura. W Tunezji na Dżerbie możliwe są przelotne deszcze.

Na Gran Canarii turyści mogą spodziewać się deszczu. Temperatura wyniesie 23 st. C. Na Teneryfie niebo będzie zachmurzone, termometry wskażą 25 st. C.

Burzowy dzień w Portugalii

W Portugalii większość amatorów opalania będzie narzekać na pogodę. Słońce zza chmur wyjdzie tylko w Faro. W pozostałej części kraju synoptycy przewidują deszcze i lokalne burze, temperatura powietrza wyniesie od 21 st. C na północy do 24 na południu. Turyści przebywający na Lazurowym Wybrzeżu mogą się spodziewać burz wzdłuż całego Morza Śródziemnego. Jedynie w Perpignan nie powinno zagrzmieć. Termometry wskażą od 26 st. C w Nicei i Montpellier do 31 st. C w Perpignan.

Upały w Hiszpanii i w Grecji

Hiszpania w poniedziałek będzie upalna i słoneczna. W Barcelonie meteorolodzy przewidują od 26 st. C, a w Walencji do 33 st. C. Temperatura wody zawaha się od 21 do 23 st. C. We Włoszech burze mogą się pojawić w północnych kurortach - w Genui i w Wenecji. W Rimini synoptycy przewidują zachmurzone niebo, z którego nie powinien spaść deszcz. W pozostałej części Włoch niebo będzie bezchmurne. Temperatury zawahają się od 26 st. C na północy do 31 st. C na włoskich wyspach.

Grecja będzie upalna i słoneczna. Nie niebie nie powinna pojawić się żadna chmura. Synoptycy prognozują od 30 st. C w Salonikach do 31 st. C na Korfu. Temperatura powietrza wyniesie 35 st. C.

Deszcz na Dżerbie

W Egipcie turystów czeka bezchmurne niebo i wysokie temperatury, które wyniosą od 31 st. C w Aleksandrii do 28 st. C w Sharm el Sheikh.

W Tunezji synoptycy spodziewają się zachmurzonego nieba, na Dżerbie może nawet przelotnie padać. Termometry wskażą od 29 st. C w Tabarce do 37 st. C w Tunisie.

W Maroko niebo będzie zachmurzone nad Tanger i Casablancą. Temperatura wyniesie od 24 do 28 st. C.

Deszcze w Indiach

Turyści przebywających w Cancun mogą liczyć na piękną aurę. Synoptycy prognozują tam 32 st. C. W Acapulco i Hawanie może przelotnie padać, termometry wskażą od 32 st. C do 33 st. C.

W Indiach turyści mogą się spodziewać deszczu, temperatura wyniesie od 29 do 35 st. C.

Na Malediwach i na Bali amatorzy opalania i kąpieli będą zadowoleni z bezchmurnej aury. Termometry wskażą kolejno 31 i 37 st. C.

Prognoza pogody dla kurortów światowych
Prognoza pogody dla kurortów światowychTVN Meteo

Autor: mab/map / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości