Najnowsze

Pogoda na dziś: piątek przyniesie deszcz, miejscami tylko 15 stopni

Najnowsze

Prognoza pogody na piątek 6.08
Prognoza pogody na piątek 6.08tvnmeteo.pl
wideo 2/3

Pogoda na dziś zapowiada się następująco: synoptycy prognozują duże i umiarkowane zachmurzenie z opadami deszczu. Miejscami może spaść do 30 litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie 24 stopnie Celsjusza.

Pogoda na dziś, czyli piątek 6.08, przyniesie umiarkowane i duże zachmurzenie kłębiaste z opadami deszczu do 5-10 litrów wody na metr kwadratowy. Tylko na północnym wschodzie Polski spadnie do 30 l/mkw. Na zachodzie możliwe są lokalne burze. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 15 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 19 st. C w centrum kraju, do 24 st. C na Ziemi Lubuskiej. Północno-zachodni wiatr będzie umiarkowany, okresami dość silny. W porywach osiągnie prędkość do 60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne w piątek, 6.08

W piątek wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 70 do 90 procent. Mieszkańcy zachodniej Polski odczują komfort termiczny, a pozostałych regionów chłód i wilgoć. Pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeo w piątek 6.08
Warunki biometeo w piątek 6.08tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Synoptycy prognozują duże zachmurzenie, okresami popada deszcz do 20 l/mkw., po południu zanikający. Temperatura maksymalna wyniesie 17 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 991 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami, okresami popada deszcz, po południu będzie zanikać. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 18 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie w południe sięgnie 1007 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Dzień przyniesie duże zachmurzenie z przejaśnieniami, prognozuje się przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny, północno-zachodni wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 996 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Wystąpi duże zachmurzenie z przejaśnieniami, poza tym przelotnie popada deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 22 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie w południe wyniesie 992 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Prognozuje się duże zachmurzenie z przejaśnieniami, przelotnie popada deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 19 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr z zachodu. Ciśnienie w południe sięgnie 980 hPa.

Autor: anw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutetrstock

Pozostałe wiadomości