Na Mazury powróciła zima

Opady sniegu w Giżycku
Opady sniegu w Giżycku
Wszyscy z utęsknieniem czekamy na wiosnę, tymczasem zima nie daje o sobie zapomnieć. Na Mazurach spadł właśnie śnieg, co udokumentował Reporter24.

W środę rano Giżycko zabieliło się od śniegu. Padało intensywnie, ale którko. Ulice i chodniki nie zdążyły pokryć się grubszą warstwą puchu. Opady zarejestrował @karolzmazur:

A w Giżycku nadal króluje zima-07.03.2012

07.03.2012- śnieg w Giżycku cz.II

Zima w Giżycku- 07.03.2012

Czekamy na więcej zdjęć z zaśnieżonej północno-wschodniej Polski. To właśnie tam, wedłu prognoz synoptyków TVN Meteo powietrze nagrzeje się maksymalnie do -1 st. C. Szanse na śnieg są więc spore.

Jeszcze więcej okazji do wykonania takich zdjęć będzie jutro. Synoptycy zapowiadają pogorszenie pogody. Od zachodu mają do nas wkraczać opady śniegu i śniegu z deszczem. Przelotnie ma śnieżyć również w piątek - ale tylko na Podkarpaciu.

Autor: mm/rs / Źródło: Kontakt Meteo

Czytaj także: