Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 17°C 18°C 11°C Przelotne opady
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: pochmurno, w wielu regionach dosypie śniegu

  08-01-2021 06:34 Biomet będzie zróżnicowany
  Tomasz Zubilewicz o pogodzie i sytuacji hydrologicznej tvnmeteo.pl

  Piatek upłynie pod znakiem pochmurnej aury z opadami śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 stopnie Celsjusza.

  W piątek w południowych i południowo-wschodnich regionach będzie pochmurno, ale można się spodziewać przejaśnień. W pozostałej części kraju dzień upłynie z dużym zachmurzeniem, miejscami spadnie do 1 centymetra śniegu. Jezdnie będą śliskie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 stopnia Celsjusza w pasie od Suwalszczyzny i Warmii, przez Kujawy, Ziemię Łódzką, po Śląsk, do 2 st. C. na Podkarpaciu. Z kierunku południowo-zachodniego i zachodniego powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia osiągnie 80-90 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują chłód, na północy także wilgoć. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne i neutralne.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno, możliwy słaby śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie 0 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1000 hPa.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno, słaby śnieg. Na termometrach zobaczymy 0 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1013 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno, słaby śnieg. Termometry pokażą 0 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1001 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno. Temperatura wzrośnie do 0 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 998 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura wyniesie 1 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 987 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorące powietrze z Afryki jest już w drodze do Polski....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....