Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 5°C 9°C 1°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Pogoda na 5 dni: nadciąga ochłodzenie z zimowymi opadami

  05-01-2021 16:15 Sprawdź, co szykuje pogoda w najbliższych dniach
  Prognozowane opady w ciągu kolejnych dni (Ventusky) Ventusky

  W ciągu najbliższych dni wystąpią opady śniegu, deszczu ze śniegiem oraz deszczu. Miejscami temperatura maksymalna nie przekroczy minus 2 stopni Celsjusza.

  Środa przyniesie pochmurną aurę. Synoptycy prognozują opady śniegu i deszczu ze śniegiem, a na południowym wschodzie deszczu o sumie 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Rzeszowszczyźnie. Powieje słaby i umiarkowany, przeważnie wschodni wiatr.

  Miejscami spadnie śnieg

  Czwartek zapowiada się pogodnie na Podkarpaciu, Roztoczu i w centrum kraju. W innych regionach będzie pochmurno z opadami śniegu do 1-2 centymetrów. Na termometrach zobaczymy w najcieplejszych chwilach od 0 st. C na Mazurach i Suwalszczyźnie do 4 st. C na Podkarpaciu. Wiatr, słaby i umiarkowany, powieje z północy i północnego zachodu.

  Także w piątek mieszkańcy Podkarpacia, Roztocza i w centrum kraju mogą się spodziewać pogodnego nieba. Dla reszty Polski synoptycy prognozują pochmurną aurę z opadami śniegu do 1-2 cm. Temperatura nie przekroczy poziomu od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, północny i północno-zachodni wiatr.

  Kilka stopni powyżej zera

  Sobota na Podkarpaciu będzie pochmurna z przejaśnieniami. Termometry pokażą od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północny i północno-zachodni.

  Niedziela będzie pochmurna z opadami śniegu do 1-2 cm. Na termometrach w najcieplejszych momentach zobaczymy od -2 st. C na Suwalszczyźnie do 1 st. C na Pomorzu i Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego wschodu.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przed nami kilka cieplejszych dni, ale zimno jeszcze na chwilę wróci....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...