Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: -1°C 5°C 3°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Pogoda na 5 dni: zimowy epizod z opadami śniegu

  27-03-2020 17:49 Od niedzieli zmiana pogody
  Prognoza pogody na najbliższe dni tvnmeteo.pl

  Od niedziel należy spodziewać się sporej zmiany w temperaturze. Prognozowane są także opady - deszczu, deszczu ze śniegiem i samego śniegu.

  Sobota przyniesie słoneczną aurę niemal w całym kraju. Tylko w kotlinach karpackich możliwe są przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie od 12 stopni Celsjusza na Pomorzu i Suwalszczyźnie do 16 st. C na Dolnym Śląsku. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Drastyczna zmiana temperatury

  W niedzielę należy spodziewać się przelotnych opadów deszczu i deszczu ze śniegiem, które od północy będą przechodzić w śnieg. Temperatura maksymalna sięgnie od 3 st. C na Kaszubach, Mazurach i Suwalszczyźnie do 12 st. C na Podkarpaciu. Północny wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach może osiągać do 70 km/h.

  Poniedziałek na Pomorzu przyniesie przelotne opady deszczu ze śniegiem. Na Suwalszczyźnie spadnie śnieg. W pozostałej części kraju dzień powinien być pogodny. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu.

  Na ogół pogodnie

  Wtorek będzie pogodny. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słabo i umiarkowanie z północnego zachodu.

  W środę na północy prognozowane są przelotne opady deszczu. W reszcie kraju będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Zachodni wiatr powieje umiarkowanie, a w porywach osiągnie do 50 km/h.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...